סוכת אבלים

סוכת אבלים
סוכת אבלים

סוכת אבלים

סוכת אבלים מאפשרת למוקירי זכרו של הנפטר, להתייחד עם זכרו בתנאים הולמים. זוהי הדרך שבה מתכנסים יחדיו, קרובים, בני משפחה וחברים, להתייחד עם זכרו של נפטר או נפטרת, ללא צפיפות, בכל מזג אוויר.

שימו לב הגודל

סוכה ניתן להקים במספר גדלים, מגודל של חדר קטן וכלה בגודל של דירה ויותר. למעשה, סוכת אבלים להשכרה הינה סוג של אוהל ולא בדיוק סוכה כפי שאנו מכירים מחג הסוכות. את האוהלים המשמשים כסוכות אבלים ניתן להזמין בכל מיני גדלים לפי הצורך. שימו לב לכמה אנשים מיועדת הסוכה, כך שתוכלו להזמין ולקבל את הגודל הרצוי לכם. הדגמים הקטנים ביותר יכולים להספיק למשל עבור משפחה קטנה שיושבת שבעה עם מספר מבקרים מצומצם בכל יום. לעומת זאת, דגמים גדולים יותר יכולים להספיק לעשרות אנשים ויותר.

היכן מציבים סוכת אבלים

כאשר הדירה של הנפטר קטנה מדי או שמעדיפים להקים אוהל או סוכה. עולה השאלה היכן להציב. ניתן להקים סוכת אבלים סמוך לבית, בסביבה עירונית או כפרית. חברה שמספקת פתרון זה לרוב גם תקים את האוהל או הסוכה בעזרת צוות מתקינים מנוסה ובהתאם לתנאי השטח. ניתן להקים אוהל אבלות או סוכות בחצר פנויה, על מגרש ריק, על גבי משטח אספלט או בטון וכיוצא בזה. ניתן אף לבצע את ההקמה ואת ההצבה בקומת קרקע, סמוך לעמודי בניין ובחניות פרטיות. לגבי הצבה של סוכה במקומות ציבוריים, יש לברר עם הרשות המקומית כי אין מניעה לכך. מומלץ שלא לחסום מעבר, דרך ציבורית או מתחם שמיועד לשמש עסקים או רכוש פרטי.

האם סוכת אבלים עמידה

הדבר הבא שצריך לזכור זה שסוכה מסוג זה צריכה לעמוד איתן למשך כמה וכמה ימים. הפתרון המודרני של סוכת אבלים מיוצר כאוהל חזק ועמיד ביותר, חומרים כגון פי וי סי. כך בעצם מדובר בפתרון שלאחר הקמתו לא יתפרק ברוח ולא יהיה חדיר לגשם. אמנם לא מדובר במבנה של קבע אלא במבנה ארעי (זמני). אולם הוא יכול לעמוד איתן על בסיס תשתית יציבה ושלד קל אך חזק ממתכת או מחומרים ייעודיים אחרים. על מנת להבטיח את היציבות והעמידות מומלץ ליצור קשר עם חברה שמתמחה באספקת סוכות מסוג זה, בשילוב שירותי הובלה והרכבה. חברה מסוג זה גם מספקת פתרונות משלימים לתקופת האבלות כמו מיחם, כיסאות, שולחן גדול וכדומה.

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן