השכרת אוהל

השכרת אוהל
השכרת אוהל

השכרת אוהל

השכרת אוהל, מה זה בעצם אומר? התשובה הפשוטה היא שזו השכרה שנועדה לחסוך כסף במקום לרכוש. אך שימו לב, לא מדובר כאן על אוהלים לטיולים, לקמפינג. הביקוש העצום כיום לאוהלים להשכרה מגיע מצד אנשים שמבינים שזו דרך נוחה, מעולה ומוזלת, לערוך אירוע גדול מהחיים. במידת הצורך ניתן להשכיר אוהלים לאזכרות או לשבעה (מה שנקראת לעיתים סוכת אבלים).

משתלם יותר – בגלל יוקר המחיה

זו לא בעיה להפיק אירוע בהון רב, על ידי השכרת אולם אירועים מפואר. כל אחד יכול לקחת הלוואות בשביל לארגן אירוע נוצץ שישאיר אותו אחר כך עם בור בכיס. השכרת אוהל תתאים לאנשים שרוצים לערוך אירוע נחמד, יפה ואפילו מאוד מוצלח אבל הכי חשוב: בלי לפשוט רגל. לא חייבים להזמין את כולם למסעדה יוקרתית לרגל חינה ולא חייבים קייטרינג הכי יקר שיש, בשביל מסיבת אירוסים. כיום לאור יוקר המחיה זה מאוד פופולרי, מתבקש ובעיקר משתלם.

בוחרים את הגודל שרוצים

עם האוהל הנכון, אפשר לחגוג בכיף כל סוג של אירוע. למשל, השכרת אוהל לאירוע, יכולה להתאים לאירועי בוטיק, בחוף הים, בחיק הטבע או אפילו בגינה או בחצר ליד הבית. ניתן להיעזר באוהל מושכר אם רוצים לארגן בר מצווה או בת מצווה לילדים, לצורך מסיבת יום הולדת נהדרת, כדי לחגוג מסיבת רווקים או רווקות או בשביל אירוע עסקי. שימו לב שניתן להשיג המון סוגים של אוהלים להשכרה, החל מדגם רגיל וקטן יחסית (נניח ל-10 מוזמנים) וכלה באוהלים של עשרות ואפילו מאות אנשים. לא משנה לרגל מה רוצים לחגוג או כמה אנשים מגיעים, פשוט בוחרים את הגודל שרוצים.

השכרת אוהל – ועוד הרבה יותר

שיטת ההשכרה יכולה לעזור לכל אחד לארגן אירוע נהדר, מתי שרוצים. והדרך להשיג את המטרה היא לצד השכרת אוהל, ציוד או עזרים, כל מה שמתאים. לדוגמא, ניתן לשכור שולחנות וציוד להגשת כיבוד. ניתן לשכור משחקי שולחן, מתנפחים לילדים, מאווררים ואפילו כיסאות, מפות, ציוד הגברה וציוד לתאורה. על מנת להפוך את הכל להרבה יותר נוח, התחילו עם רשימה. רשמו את כל הציוד והפריטים שתצטרכו וכמה אנשים אתם מזמינים. לאחר מכן, מחליטים על תאריך ולבסוף – פשוט מזמינים. ביום המיועד יגיעו אליכם על מנת להקים את האוהל ולספק את כל מה שנחוץ. לאחר האירוע, יגיעו לפרק את הכל כמוסכם.

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן