השכרת אוהל אבלים

השכרת אוהל אבלים
השכרת אוהל אבלים

השכרת אוהל אבלים

כשאדם הולך לעולמו, נהוג כי קרובים, ידידים ומוקירי זכרו של הנפטר יגיעו לניחום אבלים. מקובל כי יגיעו לכבד את המשפחה ואת הנפטר במהלך השבעה ולעיתים גם פרק זמן מסוים לאחר מכן. על מנת שאפשר יהיה לקבל את כל המגיעים לנחם ולהשתתף בצער המשפחה ברווחה יתירה, ניתן לבחור בפתרון של השכרת אוהל אבלים. זהו פתרון שמתאים במיוחד כאשר הבית קטן וצר מלהכיל את כל האבלים וכן במקרים נוספים. זהו פתרון למשפחות גדולות או כאשר אנשים רבים מאוד צפויים להגיע. רוצים לספק להם לא רק אוהל אלא גם תנאים נאותים. 

כמה אנשים יכולים לשהות באוהל אבלים

לפני השכרת אוהל אבלים כדאי להביא בחשבון שלא כל האבלים שצפויים להגיע יבואו בעת ובעונה אחת. לדוגמא, אם בסך הכל צפויים להגיע לניחום אבלים כ-200 אנשים, לא כולם יגיעו ביום הראשון של השבעה ולא כולם ישבו באוהל באותו זמן. יחד עם זאת, בהחלט יהיו פרקי זמן שבהם מספר האבלים ששוהים באותו זמן במקום יהיה גדול למדי. לכן, טוב לדעת כמה אנשים יכולים לשהות באוהל מבלי שתיווצר תחושה של צפיפות. השכרת אוהל אבלים מסוג קטן תוכל להתאים לכמות של 20 – 40 איש. לעומת זאת, ישנם אוהלים גדולים יותר שיכולים להכיל עשרות אנשים ואפילו 100 איש ויותר. ניתן כמובן לשלב בין כמה סוגי אוהלים על פי הצורך.

מי מרכיב את האוהל

חברה המשכירה אוהלים היא זו שמטפלת בכל מה שמסביב. כלומר, היא זו שמספקת את האוהל למקום הרצוי, שולחת צוות שמקים את האוהל כפי שצריך ולאחר חלוף הזמן מקפל את האוהל ומפנה אותו. מעבר לכך, חשוב כמובן לוודא כי האוהל יוקם בצורה מקצועית. כך שיהיה חזק, לא חדיר לרוחות, עמיד בגשמים ויציב לחלוטין. אך כעת רצוי להבין מה עושה מי שצריך גם ציוד נוסף לימי השבעה והאבל.

מי דואג לציוד נלווה

השכרת אוהל אבלים בחברה מתמחה יכולה להתאים מאוד לאנשים שצריכים פתרונות נוספים, ולא רק אוהל. חברה מתמחה יכולה לספק פתרונות נלווים כגון לדוגמא כיסאות ישיבה ושולחנות. בצורה כזאת ניתן לערוך את הכיבוד הקל, שתייה וכדומה, שנהוג להביא לימי האבל. במידה והאוהל מוקם בתקופה חמה, ניתן להזמין ביחד עם האוהל גם פתרונות קירור או אוורור (למשל מאווררים או מצנני אוויר). בעונה הקרה אפשר להזמין פתרונות חימום. כמו כן, ניתן להשכיר עם האוהל גם מיחם לשתייה חמה, תאורה וכדומה. 

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן