אוהל לאירוע

אוהל לאירוע להשכרה
אוהל לאירוע

אוהל לאירוע

אוהל לאירוע זה הקונספט שמאפשר להפיק אירועים שונים בצורה מושלמת אך גם חסכונית. זה לא סוד שיוקר המחייה כיום שובר שיאים והמחירים עולים גם בהפקה של אירועים. אז עכשיו, מה שצריך לעשות, להחליט על תאריך, לארגן רשימת מוזמנים ולבחור את האוהל המתאים. שימו לב שאף אחד לא יבקש מכם להקים בעצמכם את האוהל. החברה שמספקת או האוהלים להשכרה, שולחת צוות שיבצע את ההקמה מא’ ועד ת’. ואם זה לא מספיק, אפשר להזמין באותה הזדמנות ציוד נלווה לאירועים.

יותר כיף ופחות טרחה

יש הרבה סיבות שבגינן אנשים מעדיפים להזמין אוהל לאירוע, במקום לקיים אותו בבית, במסעדה או באולם אירועים. נכון שאירועים קטנים אפשר לערוך בבית, אבל למי יש חשק לארגן את הבית, ואחר כך לסדר את הכל בחזרה, לשטוף ולנקות. בעזרת האוהל המתאים, אפשר לערוך את האירוע בחצר שלכם, בגינה או בכל מקום פנוי אחר, עם מינימום מאמץ. זה יותר כיף ובוודאי שהרבה פחות טרחה. כך, אפילו אם הבית שלכם קטן וצפוף, תוכלו להפיק אירוע מרווח בקלות ואפילו במחיר נוח במיוחד.

אוהל לאירוע, הילדים מתים על זה

אם אתם רוצים להפתיע את הילדים עם אירוע גדול מהחיים. זכרו כי הם לא מתלהבים דווקא מאולמות מפוארים. רוב הילדים מוקסמים מאוד מאוהלים, וזהו עבורם חידוש והרפתקה גם יחד. אם אתם רוצים לארגן מסיבת הפתעה לילד שלכם, מסיבת בת מצווה, יום הולדת לילדי הגן או בית הספר, פשוט הזמינו אוהל לאירוע. בפנים אפשר לארגן שולחנות עמוסים כל טוב. בחוץ, אפשר לארגן מתנפחים מעולים לילדים. ניתן להזמין שולחנות משחק, להביא מערכת קריוקי מלהיבה, מנחה או מוזיקה. עבור הילדים, זה אירוע שזוכרים כל החיים.

באווירה אחרת

בכל פעם שרוצים לארגן אירוע באווירה אחרת, תוכלו להפיק בעצמכם תוצאה נהדרת עם קצת חשיבה מקורית ובסכום סביר בהחלט. זה לא יקר, להזמין אוהל לאירוע. אפשר להזמין ביחד איתו שולחנות אירוע, כלי אוכל, אפילו מקרר, פתרונות תאורה, מיחם ועוד. תכננו את הקונספט הרצוי לכם, ויהיה לכולם יופי של אירוע. מתאים לאירועים פרטיים, משפחתיים, עסקיים. רק לבחור תאריך ולסגור עם החברה שתשלח צוות שיקים את האוהל במקום המיועד. במקום עוד אירוע רגיל בבית קפה, במסעדה או בבית, מתקבלת אווירה אחרת, חופשית ומרגשת. מוזיקה ברקע, אוכל טוב ובשפע, בהשכרת אוהל יפה ומאוורר, שמתאים לכל עונה.

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן