אוהל אבלים

אוהל אבלים להשכרה
אוהל אבלים

אוהל אבלים

אוהל אבלים הינו פתרון שאנשים נדרשים אליו כאשר אדם יקר או קרוב משפחה הלכו לעולמם. לאחר הקמת האוהל מתקבל חלל נוח, שבו יכולים להתכנס יחדיו קרובי משפחה, ידידים וכל מי שרוצה לחלוק כבוד או להוקיר את זכרם של נפטרים או נפטרות שהלכו לעולמם. למרות שניתן לרכוש, ברוב המוחלט של המקרים, השכרת אוהל היא הפתרון המועדף.

האם כל אחד יכול להזמין?

הזכות להתאבל ולזכור אדם שהלך לעולמו שמורה לכל. זה לא עניין של דת או לאום אלא משהו כללי, הרצון להתכנס יחדיו בתקופת האבלות כגון מנהגי “השבעה”, הנהוגים בקרב יהודים דתיים וגם לא דתיים. במידה ומעריכים כי לא ניתן לקיים את האבלות בתוך דירה או במקום סגור אחר, למשל בשל ריבוי משתתפים או מסיבות אחרות, כל אחד יכול להזמין אוהל אבלים להשכרה לכתובת הרצויה. מקובל להעמיד את האוהל סמוך למקום מגורי הנפטר הנפטרת, אך אין חובה כזאת. ניתן לבחור כתובת אחרת שבו יש מקום פנוי לשם כך.

מהי חברה לאספקת אוהל אבלים?

לא מקובל לרכוש אוהל אבלים, שכן מדובר בפתרון שנהוג להרכיב ולהציב לתקופה מוגבלת, לא מעל לכמה ימים רצופים. אוהלים מסוג זה מקובל להזמין מחברה שמספקת אותם, לציבור הרחב. שימו לב שכאשר אתם פונים לחברה מסוג זה, השכרת אוהל ניתן להזמין בכל מיני גדלים. התאימו בין מספר האנשים שצפויים להגיע אליכם לבין הגודל הנדרש. עובדה חשובה נוספת: החברה לרוב תספק שירותי הרכבה ושירותי פירוק עם גמר ימי האבל. לפי הצורך, ניתן להזמין פתרונות משלימים כגון כיסאות, מיחם לשתייה חמה, אמצעי קירור או חימום.

כמה עולה לך להשכיר?

מכיוון שמדובר בהשכרה ולא ברכישה, על פי רוב העלויות הוגנות ונוחות ומביאות בחשבון את פרק הזמן הנדרש. באופן כללי, הזמנה של אוהל אבלים צפויה לעלות בין מאות לאלפי שקלים, בהתאם לכמה מאפיינים. ראשית, בהתאם לגודל האוהל וטיבו (וודאו שהוא עשוי חומר עמיד ולא חדיר לרוח ולגשם). באופן טבעי האוהלים הגדולים ביותר מתומחרים בהתאם. כמו כן, כדאי לוודא כי העלות כוללת את ההובלה למקום ואת ההתקנה. כאמור, אפשר להוסיף לאוהל ציוד נלווה לרבות מאווררים, מקררים וכדומה. מבחינת המזמין, בדקו את סך הפתרונות שמקבלים לתקופת האבלות בהצעת המחיר, הן האוהל והן אביזרים נוספים הדרושים לכם.

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן