אוהל אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרה
אוהל אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרה

מנהגי אבלות מלווים את עמינו ואת כלל העמים לאורך ההיסטוריה. מספרים כי אבות אבותינו היו שוכני אוהלים ולמעשה יש לכך לא מעט ראיות היסטוריות. עברו שנים רבות מאז היינו עם שוכני אוהלים, אבל עדיין יש להם מקום בהזדמנויות מסוימות. כאשר אדם חשוב או יקר הולך לעולמו, לא תמיד ניתן לקבל את כל האבלים בביתו. לעיתים הבית צר מלהכיל, כך שנדרש פתרון אחר. אוהל אבלים להשכרה או סוכת אבלים מהווה פתרון שיכול להתאים למשל למשפחות מאוד גדולות או כאשר הנפטר או הנפטרת היו אנשים מאוד מוכרים וידועים, ומספר המנחמים או מוקירי זכרם צפוי להיות משמעותי למדי. 

איך מה הגודל המתאים?

עניין עקרוני וחשוב הוא מהם המידות שבהן ניתן להזמין אוהל אבלים להשכרה. אוהלים קטנים למדי יכולים להיות בגודל של פחות מחדר אירוח ממוצע. ישנם אוהלים גדולים, שיכולים להגיע למידות של דירה או בית ממוצע ויותר. כדי לדעת איזה גודל של אוהל יתאים, יש להעריך כמה אנשים צפויים להגיע לניחום אבלים. לא תמיד קל לתת מספר מדויק, אולם אפשר לשער את כמות האנשים. חברות שמספקות אוהלים להשכרה יודעים להתאים בין האוהל הנכון לבין מספר האבלים ובני המשפחה שצפויים להתאסף בפנים. ככלל, ישנם אוהלי שיכולים להכיל 10 או 20 ואפילו עד 100 איש ויותר. כמות האנשים הללו מביאה בחשבון גם את הציוד הנוסף המקובל, כגון כיסאות לישיבה, שולחנות להגשת כיבוד וכו’. 

מה חשוב לבדוק לפני?

בנקודה זו צריך לחדד כי אוהל אבלים להשכרה לא עומד בפני עצמו. לפני ביצוע ההשכרה כדאי לבדוק עם ספק השירות כמה דברים, למשל:

  1. מאיזה חומר עשוי האוהל – חשוב שהוא יהיה מבנה חזק ועמיד, שלא יזוז ממקומו או יתפרק אם יחולו רוחות או שירד גשם. 
  2. מי מקים את האוהל – מקובל כי עבור עלות השירות הנדרש, החברה גם תקים אותו במועד הרצוי ותפרק אותו לאחר מכן (לרוב – בחלוף ימי השבעה). 
  3. כדאי לבדוק האם אפשר להשכיר מאותה חברה במחיר מיוחד ציוד נלווה. כגון לדוגמא שולחנות מתקפלים, כיסאות אירוח וכדומה. 
  4. ישנם פתרונות חלופיים שיכולים לבוא בחשבון, כגון סוכת אבלים או יריעות לסגירת קומת עמודים

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן