אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה
אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות. למשל, אפשר להשתמש בהם עבור אירועים שונים, לחתונות, לחגוג ברית מילה, עבור מסיבות הפתעה, ימי הולדת, לטובת חינה, מסיבת שחרור או גיוס ועוד ועוד. בנוסף, ניתן לשכור אותם גם עבור אזכרות, לשבעה וימי אבל ולכל מטרה אחרת. למען הסר ספק, פחות מקובל לבצע השכרת אוהלים כזאת לצרכי טיולים למיניהם, פנאי או נופש. וכעת, הדגשים הבאים יעזרו לכם לבחור את הפתרון הנכון.

אוהלים להשכרה – שימו לב ליציבות

לכל מטרה שלא תהיה, תמיד הקפידו לבחור אוהלים להשכרה שיהיו איכותיים, עמידים ויציבים. אפילו אם מעולם קודם לכן לא הקמתם בעצמכם אוהל לקמפינג, במילואים או בכל הזדמנות אחרת, זו לא צריכה להיות בעיה. מקובל כי מי שיקים יהיה צוות מקצועי. זהו צוות שמגיע מטעם החברה שמספקת את השירות, עם האוהל המוכן להרכבה להעמדה. תוכלו לשאול מראש מאיזה חומרים עשוי האוהל, העמודים, מסגרות התמיכה וכדומה. כל הקונסטרוקציה צריכה להיות עמידה גם אם במקרה מזג האוויר יהיה סוער ועם רוחות. כאשר היריעות עשויות חומרים עמידים כגון PVC זאת אומרת שהכל עמיד ולא חדיר אפילו לגשם.

משכירים אוהל – שימו לב לגודל

לאירוע, שמחה, חגיגה או לצורך אזכרה, השכרת אוהל קטן, בינוני או גדול ורחב למדי. תחת הקונספט של אוהלים להשכרה, ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי אוהלים לאירועים, בכל מיני גדלים. למשל, אם עורכים אירוע קטן ומצומצם, יתכן שיספיק לכם דגם גדול מספיק ל-10 או 20 איש ולא מעבר לזה. ניתן למצוא פתרונות לאירועים גדולים בהרבה, כלומר לעשרות רבות של אנשים. באוהלים הגדולים ניתן להכניס בקלות שולחן גדול אחד או שניים וגם מעבר לזה. וודאו שלא יהיה צפוף (עדיף קצת יותר גדול, מאשר קטן מדי).

אוהלים להשכרה – שימו לב לתוספות

לא חסר מקום (למעשה מקומות) שיתאימו להעמדת אוהל. כך למשל מאוד מקובל להציב אוהלים להשכרה בחצר פרטית, בחיק הטבע, ליד בית צמוד קרקע, בקיבוץ, במושב ואפילו בשטח סלול או על דשא רגיל או סינטטי. אך שימו לב שבאותה הזדמנות תוכלו לקבל אף יותר מאשר את האוהל עצמו. ישנן חברות שמספקות לצד אוהלים וסוכות מתקפלות, כל מיני פריטים של ציוד נלווה. למשל, אפשר לקבל עד אליכם שולחנות מתקפלים, כיסאות נוחים, מיחמים גדולים לשתייה חמה, אפילו מקרר או שניים, מאווררים עומדים וכדומה.

מוצרים נוספים

דילוג לתוכן